AK PARTİ

23 Şubat 2019 Cumartesi

Fatih Çetinkaya

“Kimseyi ötekileştirmeden herkesin vekili olacağız”

kimseyi-otekilestirmeden-herkesin-vekili-olacagiz

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven 24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretlerine başladı. Yurdunuseven “Ankara’da da ilimizde de kapılarımız halkımıza sonuna kadar açık olacak” dedi.
26 Haziran 2018 Salı 20:53

24 Haziran'da yapılan seçimlere, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Ali Özkaya'nın ardından 3. sıra adayı olarak giren İbrahim Yurdunuseven, seçim sonuçlarına göre, 27. Dönem AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili olarak Meclis'teki yerini alacak. Yurdunuseven, Yüksek Seçim Kurulu'nun 5 Temmuz'da kesin sonuçları açıklamasının ardından, 8 Temmuz'da yapılacak Meclis Genel Kurulu ilk toplantısında yemin ederek görevine başlayacak.

AK Parti milletvekili İbrahim Yurdunuseven seçimin ardından ziyaret turuna çıktı. Yurdunuseven, İlk olarak Baro Başkanı Turgay Şahin, ardından da Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti. Yurdunuseven daha sonra da Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’ı da ziyaret eden Yurdunuseven hem ‘hayırlı olsun’ hem de seçim güvenliği için teşekkür ziyaretinde bulundu. Yurdunuseven son olarak İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i ziyaret etti.

“ANKARA’DA DA İLİMİZDE DE KAPILARIMIZ

HALKIMIZA SONUNA KADAR AÇIK OLACAK”Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili seçilen İbrahim Yurdunuseven, yeni dönemde, ilimizin TBMM’deki sesi olacak. Yurdunuseven, “Öncelikle sandıkta verdikleri destekten dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Büyük ve güçlü Türkiye yolunda güven ve istikrardan yana tercihte bulunarak ‘Devam’ diyen hemşehrilerine şükranlarımı iletiyorum. Büyük zaferimizin ardından protokol ziyaret turuna çıktık. İlimiz için gece gündüz çalıştık, çalışacağız. İlimizin nerede bir eksiği var, nerede bir mazlumun eli var hemen tutacak, kaldıracağız. Kimseyi ötekileştirmeden tümüyle ilimizin vekili olacak, her kesimi kucaklayacağız. Ankara’da da burada da kapılarımızı sonuna kadar halkımıza açacak ve dün olduğu gibi bugün de halkımızı dinleyecek sorunlarına çözüm olacağız” dedi.

8 TEMMUZ’DA YEMİN EDECEK

24 Haziran'da yapılan seçimlere milletvekili adayı olarak giren İbrahim Yurdunuseven, seçim sonuçlarına göre, 27. Dönem AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili olarak Meclis'teki yerini alacak. Yurdunuseven, Yüksek Seçim Kurulu'nun 5 Temmuz'da kesin sonuçları açıklamasının ardından, 8 Temmuz'da yapılacak Meclis Genel Kurulu ilk toplantısında yemin ederek görevine başlayacak.

YURDUNUSEVEN'DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili seçilen İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

"PARTİ TEŞKİLATIMIZ ÇOK ÇALIŞTI"

Yeni dönemde, Afyonkarahisar'ın Meclis'teki sesi olacak olan İbrahim Yurdunuseven, görevine başlamadan önce Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret ederek, seçim çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen'in de kendisine eşlik ettiği ziyarette, seçimlerin bir kez daha ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını dileyen Yurdunuseven, Afyonkarahisar'da tüm parti teşkilatının seçim döneminde canla başla çalıştığını belirterek, her birine ayrı ayrı teşekkür etti. 


Haber okunma sayısı: 207

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR