istek okulları

26 Şubat 2020 Çarşamba

Kocatepe beldesinin taleplerini aldı

kocatepe-beldesinin-taleplerini-aldi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Kocatepe Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i ziyaret ederek, belde halkı ile bir araya geldi.
10 Aralık 2019 Salı 17:58

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya,  AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve ilçe yönetimi Kocatepe kasabasını ziyaret ettiler. Milletvekili Özkaya, ilk olarak Belediye Başkanı Abdullah Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Belediye Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Çelik belediye çalışmaları hakkında Milletvekili Özkaya’ya bilgiler verdi. Kasabanın sorunları ve sıkıntılarını dile getiren Başkan Çelik, başta belde halkının tarlaları ile ilgili kadastro sorunu olmak üzere beldenin sıkıntılarını ve taleplerini Milletvekili Özkaya’ya iletti.  Milletvekili Özkaya’da belediyenin ve belde halkının istek ve talepleriyle yakından ilgileneceğini dile getirdi.

BELDE HALKI, MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ.

Belediye başkanlığı ziyaretinin ardından Milletvekili Özkaya ve beraberindeki heyet kasabada bulunan esnaf ve halkla bir araya geldi. Vatandaşın ve esnafın talep ve isteklerini dinleyip not alan Milletvekili Özkaya, sorunların çözülmesi için elinden geleni yapacağını ifade etti. Belde halkı da Milletvekili Özkaya’ya yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti. 


Haber okunma sayısı: 124

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR