Şehitoğlu tepe

11 Aralık 2017 Pazartesi

MHP, Çay ve Sultandağı’nda vatandaşla buluştu

mhp-cay-ve-sultandaginda-vatandasla-bulustu

MHP İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ve il yönetimi üyeleri Arzu Eröztürk, Ufuk Kuru, Mustafa Taşyürek ve Serdar Dündar, İlçe ziyaretleri kapsamında Sultandağı ve Çay ilçelerinde partili ve vatandaşlarla istişarelerde bulundular.
10 Ağustos 2017 Perşembe 19:40

İlk olarak Sultandağı MHP ilçe teşkilatına ziyarette bulunan Doğan Şimşek ve il yönetim üyeleri daha sonra Sultandağı MHP ilçe başkanı Tacettin Damlarkaya ile beraber partili ve vatandaşlar ile bir araya geldiler. Sultandağı partililer ve vatandaşların ziyaretten doğan hoşnutluklarını il yönetim üyelerine ilettiler.

İlçe ziyaretleri kapsamında Çay ilçesine geçen il yönetim üyeleri Çay ilçe başkanı Ali Sakçı ile görüşmelerinin ardından çay ilçesinde bulunan tarihi Taşhan da bazı STK temsilcileri ve partili, vatandaşlar ile birlikte görüşmelerde bulundular.

Tarihi Taşhan da sohbet havasında geçen görüşmelerde il yönetim üyelerine vatandaşların samimi ve Candan davranışları yüzlere yansıdı.

İl Başkan Yardımcısı Doğan ŞİMŞEK " bugün ilçe ziyaretlerimize Sultandağı ve Çay ilçelerimizde yaptığımız partili ve vatandaşlarımız ile başladık. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren ŞİMŞEK ilerleyen günlerde farklı ilçelere ziyaretlerimize devam edeceğiz " dedi Haber okunma sayısı: 118

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

vicdan-ozgurlugu-berati-niteligindedir

Vicdan özgürlüğü beratı niteliğindedir

09 Aralık 2017 Cumartesi 19:03
kimse-kimseden-ustun-degildir

Kimse kimseden üstün değildir

09 Aralık 2017 Cumartesi 18:34
mhp-afyon-teskilati-bahceli-ile-gorustu

MHP Afyon teşkilatı Bahçeli ile görüştü

06 Aralık 2017 Çarşamba 22:43
ak-parti-suhutta-toplandi

AK Parti Şuhut’ta toplandı

06 Aralık 2017 Çarşamba 21:36