Şehitoğlu tepe

11 Aralık 2017 Pazartesi

MHP, kendi kalesini yıktı

mhp-kendi-kalesini-yikti

Milliyetçi Hareket Partisi, genel merkezi tüm Türkiye’de ve Afyonkarahisar’da parti delegeleri ve üyeleri arasında adeta kıyım yapıyor. Son olarak Dinar’ın başarılı ve sevilen Belediye Başkanı Saffet Acar’ı disipline sevk ettiler.
11 Ağustos 2017 Cuma 21:32

Konuyla ilgili MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar'ın parti tüzüğüne aykırı davrandığı ve bu yüzden parti disiplin kuruluna sevk edildiği iddia edildi.

Yapılan açıklamada, şunlar bildirildi:

"Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Genel Başkanlık makamına ve parti politikalarımıza aykırı hareket ettiğinden dolayı disiplin kurulana sevkini yapmış bulunmaktayız. Konuyla ilgili gelişmeleri daha sonra sizlerle paylaşacağız."

Belediye Başkanı Saffet Acar'ın hangi partiye geçerse geçsin arkasında olduklarını kaydeden Dinarlı vatandaşlar ise; "MHP'nin kalesi konumunda olan Saffet Acar'lı Dinar, ihraç edilmesi halinde AK Parti'nin kalesi haline gelebilir.Gerçi bizler sayın başkanımız hangi partiye geçerse geçsin her zaman yanındayız. İsterse bağımsız aday olsun, hiç farketmez...! Kıt imkanlarla böylesine hizmet getiren, beyefendi kişiliğiyle sevilen, sayılan bir belediye başkanımızı asla yalnız bırakmayız" dediler. Haber okunma sayısı: 243

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

vicdan-ozgurlugu-berati-niteligindedir

Vicdan özgürlüğü beratı niteliğindedir

09 Aralık 2017 Cumartesi 19:03
kimse-kimseden-ustun-degildir

Kimse kimseden üstün değildir

09 Aralık 2017 Cumartesi 18:34
mhp-afyon-teskilati-bahceli-ile-gorustu

MHP Afyon teşkilatı Bahçeli ile görüştü

06 Aralık 2017 Çarşamba 22:43
ak-parti-suhutta-toplandi

AK Parti Şuhut’ta toplandı

06 Aralık 2017 Çarşamba 21:36