Triovista, İstek

03 Temmuz 2020 Cuma

Milletvekili Taytak’tan protokole çağrı!

milletvekili-taytaktan-protokole-cagri

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, il protokolüne birlikte koordineli çalışma çağrısında bulundu.
01 Ekim 2019 Salı 20:40

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27.dönem 3.Yasama Yılı’nın başlaması nedeniyle seçim bölgesi olan Afyonkarahisar’da il protokolüne birlikte koordineli çalışma çağrısında bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27.dönem 3.Yasama Yılı’nın ülkemize, milletimize ve Afyonkarahisar’a hayırlara vesile olması temennisinde bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak,  başta Vali Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek olmak üzere il genelindeki tüm kaymakamlara, belediye başkanlarına, Ticaret ve Sanayi Odası başkanlıklarına, Ticaret Borsası başkanlıklarına ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlıklarına Afyonkarahisar’a en iyi hizmeti sunmak için koordineli çalışma çağrısında bulundu.

ÇOK DAHA FAZLA FAYDA SAĞLAYACAK

Milletvekili Taytak gönderdiği mesajda şu ifadelere yer verdi; “Afyonkarahisar ilimizin, ilçelerimizin ve beldelerimizin, sorunları, talepleri ve ilimizi kalkındıracak projeleri ile ilgili Afyonkarahisar Milletvekili olarak her zaman destek olacağımı ve bu konuların takibini sürdürmeye devam edeceğimi bilmenizi isterim. Koordineli ve samimi duygularla yapacağımız çalışmaların Afyonkarahisar’a çok daha fayda sağlayacağına inanıyorum. Saygılarımı sunar, başarılar dilerim” dedi. Haber okunma sayısı: 212

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR