KOLAYLI YENİ

28 Mayıs 2018 Pazartesi

Ortalık iftiracılara, vicdansızlara kalmış!

ortalik-iftiracilara-vicdansizlara-kalmis

Afyonkarahisar Vatan Partisi İl Başkanı Halil Şahin, “Ülkemizde siyaset her geçen gün kirletiliyor. Sanki ortalık müfteriler, iftiracılar ve vicdansızlara kalmış” dedi.
09 Ağustos 2017 Çarşamba 23:22

Yazılı basın açıklaması yaparak siyasetin kirletildiğini söyleyen Afyonkarahisar Vatan Partisi İl Başkanı Halil Şahin, şunları kaydetti: “Ülkemizde siyaset her geçen gün kirletiliyor. Sanki ortalık müfteriler, iftiracılar ve vicdansızlara kalmış Örneğin;

            Doğu Perinçek; ABD, FETO ve AKP tarafından Silivri zindanlarında 6 yıl bedel ödetildiği halde, bunlar seyirci kalmakla kalmayıp, O'nu CİA ve ABD ajanı olma çamuruyla belemeye kalkışıyorlar.

            Doğu Perinçek; HDP in kapatılmasını teklif ediyor, bunlar O'nu PKK' nin kankası ilan ediyorlar.

            Vatan Partisi; İktidarı eleştiriyor ve hatalarından dolayı R.T. Erdoğan’ın " Yüce Divan  Dosyasını" hazırlıyor olduğu halde, bunlar Perinçeği AKP'li bile ilan edebiliyorlar.            Vatan Partisi; “İncirlik kapatılsın” diyor, onlar Malatya Kürecik' e de ABD üssü açıyor.

            Doğu Perinçek; son seçimlerde tüm Kemalistleri AKP ye karşı İttifaka davet etti, ama onlar HDP'ye baraj aşırtıp Cemaate yanaştılar.

            Doğu Perinçek; "Ermeni soy Kırımı Emperyalist bir Yalandır" dedi, fakat bazı milletvekilleri "Soykırım Protestolarında" Ermenilerle aynı safta pankart açtı.

            Doğu Perinçek; "Vatan Savaşı" diyor, ama birileri "Saray Savaşı" deyip, ABD ile aynı mevzide saf tutuyorlar.

            Doğu Perinçek; "Devletçi Milli Ekonomi" derken, diğerleri "Serbest piyasa, serbest soygun ve tüketim ekonomisi" diyor.

            Vatan Partisi; "Aslanlı Yol" , 'Atatürk' diyor. Ama onlar ya Feto ya da Seyit Rıza'ya sarılıyor.

            Doğu Perinçek; 6 ok ve Atatürk İlkelerinden söz ediyor, fakat mirasyediler "Atatürk'e Kefere Kemal" diyeni Atatürk'ün Partisine Genel Başkan Yardımcısı yapıyorlar.

            Görüyorsunuz ortalık ikiyüzlü ve vicdansız insanlara kalmış gibi!

Tüm bunlara rağmen ümitsiz kalamayız ve siyasette çareler tükenmez. Bunların da üstesinden elbette geliriz.” Haber okunma sayısı: 310

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER