CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Saflar sıklaşıyor, 2 adayın adı daha çok konuşuluyor

saflar-siklasiyor-2-adayin-adi-daha-cok-konusuluyor

GAZETECİ-YAZAR FEVZİ ŞEN'İN KALEMİNDEN...
19 Mart 2019 Salı 20:08

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş,

CUMHURBAŞKANIMIZIN

AÇTIĞI YOLDA YÜRÜYORUZ

AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş, “Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı yolda yürüyoruz” dedi.AK Parti Belediyeciliğinin temellerini Başkanımız Sayın Tayyip Erdoğan atmıştır diyen Başkan Adayı Altuntaş, “Gönül belediyeciliğini bizler Cumhurbaşkanımızdan öğrendik.  Öte yandan, Çobanlar’da 3 dönem gibi uzun bir süre AK Parti belediyeciliğini devam ettiren Salih Alaka başkanımız da gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden biridir.  Bizler, Çobanlar’da aynı şevk ve aşkla hizmetlerimize devam edecek, ilçemizi en iyi yere getirmek için gecemizi gündüzümüze katacağız”  diye konuştu.

-----------------------------

ÇOBANLAR’DA AK PARTİ-CHP VE MHP

BAŞKAN ADAYLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle yurdun dört biryanında törenler yapıldı.  

Şehitlikler gezildi, törene katılanlar şehitlerimiz için dualar etti.

Çobanlar ilçemizde de Şehitlerimiz için törenler yapıldı.  Çobanlar Kaymakamı Muhammed Enes Çıkrık, Belediye Başkanı Salih Alaka, ilçe emniyet müdürü,  ilçe jandarma komutanı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Yalman, AK Parti Çobanlar Belediye Başkan Adayı Ali Altuntaş,  

CHP Başkan Adayı Beytullah Tota, MHP Başkan Adayı Ali İhsan Taş, daire müdürleri, gaziler ve şehit yakınlarının ile vatandaşların katıldığı anma töreninde, çeşitli konuşmalar gerçekleştirildi, öğrenciler şiirler okudu.  

Buraya kadar rutin bir törenmiş gibi gelebilir.

Çobanlar’daki törenin bir özelliği var.  AK Parti-CHP ve MHP’li Başkan adayları birlik ve beraberlik içinde törendeydi. Birlikte şehitlerimiz için fidan diktiler, şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ettiler. . Dahası, seçim konuşulmadı, adaylar sadece şehitlerimiz için düzenlenen törene konsantre olmuştu.  

AK Parti Başkan Adayı Ali Altuntaş, CHP Başkan Adayı Beytullah Tota ve MHP Başkan Adayı Ali İhsan Taş, bu önemli günde birlikte olması, dahası birbirlerine başarı dilemeleri önemli bir konudur.  

Birçok seçim bölgesinde rekabetin yüksek sınırları aştığı düşünülürse, Çobanlar’daki 3 partinin başkan adayının birlikte görüntü vermesi örnek bir davranıştır diye düşünüyorum.

-----------------------------------

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ Başkan Adayı Serkan Koyuncu’yla  çeşitli ziyaretleri gerçekleştirdi

YURDUNUSEVEN “AK BELEDİYECİLİK

EMİRDAĞ’A ÇOK YAKIŞICAK”

AK Parti Afyon milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesini ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimleri öncesi aralıksız çalışmalarına devam Eden Yurdunuseven, Emirdağ ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 “EMİRDAĞ’A GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ÇOK YAKIŞACAK”

İlk olarak Emirdağ seçim bürosunda teşkilat mensupları ile bir araya gelen Yurdunuseven, burada yaptığı konuşmasında, “Emirdağ ilçemiz ilimizin yurt dışına çıkış noktası. Özellikle yaz aylarında gelen gurbetçi kardeşlerimiz var, sürekli burada yaşan kardeşlerimiz var. Tüm Emirdağlılara yakışır bir hizmet vermek üzere Serkan Başkanımız hazır teşkilat mensuplarımız hazır. İnşallah 31 Mart seçimlerinden sonra gönül belediyeciliği, AK belediyecilik Emirdağ’a çok yakışacak” diye konuştu.

Daha sonra Yurdunuseven, Emirdağ Adliyesi ve Emirdağ Hükümet konağını ziyaret etti. Son olarak ise Emirdağ Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret ederek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

--------------------------------------

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’dan Emirdağ AK Parti Başkan Adayı Koyuncu’ya açık destek

SERKAN BAŞKANIN 56 PROJESİNE HER TÜRLÜ DESTEK VERİLECEK

Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Emirdağ’a olan ziyaretinde açık destek sözü verdi.

“Partimiz adayı Serkan Koyuncu’nun 56 projesine de elimizden gelen desteği vereceğim” dedi.

Öncelikle 4 projenin öncelikle ve acil olarak ele alınacağını kaydeden Bakan Yardımcısı Özkaldı, “Yedikapı barajı mesire alanı ve tabiat parkı, Pınarbaşı mesire alanı ve tabiat parkı, Yeni hayvan pazarı, mezbahasıyla birlikte, Açık hayvan barınağına bakanlık olarak hemen destek olacağız. Bunları söylerken, sadece 4 projeye değil. Serkan Koyuncu Başkanımızın toplam 56 projesinin destekçisiyiz” dedi.

AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’nın desteğinin ilçe için hayati önem taşıdığını belirterek “Sayın Özkaldı Bakanımızın destekleri bizleri çok mutlu etti. Kendisinin de belirttiği gibi öncelikle 4 projemizi hemen hayata geçirmek için çalışacağız. Bakan Yardımcımız Özkaldı, Sayın Eroğlu, Sayın Özkaya ve Sayın Yurdunuseven vekillerimizin destekleriyle Emirdağ’ın her derdine derman, her sorununa çare olacağız” diye konuştu. AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Koyuncu “Emirdağ'da, her alanda değişim yapmak için geliyoruz. Halkımızın huzurunu bozan sokak hayvanlarının, yaşam şartlarını iyileştirip onları şehrin dışına taşıyoruz. Emirdağ'ımızın daha yaşanılabilir bir şehir olması için hemşerilerimize sosyal alanlar ve aktive merkezleri sunuyoruz” dedi.

YEDİKAPI BARAJI MESİRE ALANI ve TABİAT PARKINDE NELER VAR

Yedikapı Barajı etrafında bulunan alana Tabiat Parkı kurulacak. Bu alanda tanıtım birimi, tabiat eğitim merkezi, kır evleri, kamp alanı, karavan-çadırlı kamp alanı, çim kayağı, zipline, Günü birlik kullanım alanları olan kır lokantası, kır kahvesi, mescit, kameriye, tuvalet, piknik üniteleri, kır çadırı, şelale, iskele ve açık hava etkinlikleri yer alacak.

-----------------------

SAFLAR SIKLAŞIYOR, 2 ADAYIN

ADI DAHA ÇOK KONUŞULUR OLDU

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala,  yapılan anketlerde iki ismin ön pala çıktığı iddia edilmiyor.

Daha önce de belirttiğim gibi, en güzel anket sandıktan çıkan sonuçtur.

Ancak bu iddiamıza rağmen, sokaktaki insanımızın iki adayın adını daha çok telafuz ettiğini söyleyebilirim.

Mehmet Zeybek ve Fatih Çetinkaya.

Son haftaya girildiğinde saflar daha çok netleşecek. Hatta son 3 gün neyin ne olacağı az çok belli olacak.

Bana kalırsa, son hafta kararsızların da kararını verebileceğini düşünüyorum.

Kim kazanır sorusunu herkes soruyor.

Ben şahsen sormuyorum.

Uzun süredir dostlardan yana olan biri olarak merakım yok.

Şahsen, 31 Mart akşamı sandıkları gezip, az çok neyin ne olacağını gözlerimle şahit olmak istiyorum.

  Haber okunma sayısı: 327

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54