istek okulları

24 Şubat 2020 Pazartesi

Sandıklı heyeti Ankara’dan mutlu döndü

sandikli-heyeti-ankaradan-mutlu-dondu

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Belediye Meclis üyeleri ve Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Özçelik’ten oluşan heyet Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu.
19 Ocak 2020 Pazar 19:23

Temaslar kapsamında heyet ilk olarak, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Grup toplantı salonunda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Kardeş Belediyeler Değerlendirme ve İstişare Toplantısına katıldı.

Ardından Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afyonkarahisar Milletvekilleri ve Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile bir araya gelen heyet kendileriyle bir durum değerlendirme toplantısı yaparak Afyonkarahisar ve Sandıklı ilçesi odaklı bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulundular.

Son olarak hemşehrimiz Fethi Yaşar’ı ziyaret eden heyet, Sandıklı’ya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ankara’da gerçekleştirilen temaslar hakkında bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl; “Türkiye Büyük Millet Meclisinde Cumhurbaşkanımızın davetlisi olarak katıldığımız programlarda bizleri en iyi şekilde misafir eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekillerimize ve hemşehrimiz Fethi Yaşar’a çok teşekkür ediyorum. Ankara’da bizleri yalnız bırakmayan il yönetimimize, Belediye meclis üyelerimize, İlçe Başkanımıza duyduğum memnuniyeti belirtmek istiyorum. Sandıklı ilçemiz için elini taşın altına sokan, memleketimizin hizmet alma noktasında en küçük emeği geçen herkesi canı gönülden tebrik ediyorum. Biz büyük bir aileyiz” ifadelerine yer verdi. 
Haber okunma sayısı: 69

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR