CACTUS YENİ

22 Eylül 2019 Pazar

Sen ben yok, biz varız!

sen-ben-yok-biz-variz

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti.
10 Temmuz 2019 Çarşamba 21:46

Ziyarette konuşan Başkan Zeybek, istişareye büyük önem verdiklerine dikkat çekerek sen ben yok, biz varız anlayışıyla hareket edeceklerini, bu anlayışla Afyon’a yapılacak güzel hizmetleri ilerleyen günlerde tüm vatandaşların hep birlikte yaşayıp göreceğini söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve beraberindeki parti yöneticilerini makamında ağırladı.

“BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Afyonkarahisar, hepimizin doğup yaşadığı memleket. Geçmişten bu güne de siyasetin içerisinde hangi görevde olursa olsun Sayın Başkanımızla farklı siyasal parti demeden karşılıklı olarak her daim hüsnüniyetini biliyoruz. İnşallah bu süreçte de Afyonumuzla ilgili yapacakları, bugünden yarına taşıyacakları, bütün değerleri yaşatmak noktasında bizlerde gönüllü olarak hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösteririz inşallah.”“GÜZEL HİZMETLER EDECEĞİNDEN ŞÜPHEMİZ YOK”

Yerel yönetimlerin, belediyelerin, Belediye Başkanlarımızın sorumluluğu, lokomotif vazifesi ortadadır. Daha da artan bir ivmeyle bu sorumluluğu taşıyan tüm başkanlarımızın bu yükü üzerindedir. O açıdan da Afyonumuz geçmişten günümüze pek çok sahada önemli bir gelişim göstermektedir. İnşallah sahip olduğu değerleri, sahip olduğu potansiyeli açığa çıkartacak bir akılla iradeyle buluşmasıdır temennimiz.  Bu noktada da Başkanımız, geçmişten devir aldığı güzel hizmetleri katmerleyerek önümüzdeki süreçte Afyonkarahisar’ımıza güzel hizmetler edeceğinden şüphemiz yok.

“AFYON’A DEĞER KATACAĞINDAN ŞÜPHEM YOK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile uzun yıllar birlikte siyaset yaptıklarını söyledi.  Genel Başkan Uysal’a siyasi hayatındaki başarılarını devamını dileyen Başkan Zeybek; “Kendisinin daha önce olduğu gibi Afyon’a değer katacağından şüphem yok. Belediyemizde de ayrım gözetmeden, el ele vererek güzel Afyonumuza yapmamız gereken hizmetleri, “Senden benden değil” biz olaya;  BİZ olarak bakıyoruz. İstişareye önem veren bir Belediyecilik anlayışıyla inşallah Afyon’a güzel hizmetler yapacağız. Bunu da ilerleyen günlerde hep birlikte yaşayıp göreceğiz” dedi.

Ziyarete Demokrat Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Gürcan Şensoy, DP İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Gazeteci Dinçay Doğar katıldı. Haber okunma sayısı: 92

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yagma-edilmesine-seyirci-mi-kalacagiz

Yağma edilmesine seyirci mi kalacağız?

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:53
ulkem-partisi-afyonda-teskilatlaniyor

Ülkem Partisi Afyon’da teşkilatlanıyor

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:35
bizim-safimiz-belli

Bizim safımız belli

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:25
feto-davalarini-yakindan-takip-ediyor

FETÖ davalarını yakından takip ediyor

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:13
kamp-merkezi-projesi-hayata-geciyor

Kamp Merkezi Projesi hayata geçiyor

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:07

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR