CACTUS YENİ

26 Ağustos 2019 Pazartesi

moto

Sinanpaşa bölgesinde 9’da 9 yapacağız

sinanpasa-bolgesinde-9da-9-yapacagiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinanpaşa İlçe Teşkilatının seçim bürosunun açılışında konuşan Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, Sinanpaşa bölgesinde 9’da 9 yapacaklarını söyledi.
10 Şubat 2019 Pazar 20:47

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sinanpaşa İlçe Teşkilatının seçim bürosunun açılışına İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, belediye başkanları ve başkan adayları, İGM ve Belediye Meclis Üyesi aday adayları partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sinanpaşa bölgesi vatandaşları tarafından yoğun ilgi gören açılışta konuşan Sinanpaşa MHP İlçe Başkanı Yılmaz Aksoy, Sinanpaşa 9’da 9 yapacaklarına inandıklarını söyledi.  31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Sinanpaşa bölgesinde iddialı olduklarını belirten Başkan Aksoy, “Sinanpaşa merkezde hariç tüm beldelerimizde belediye başkan adaylarımızı belirledik. Sinanpaşa’da Cumhur İttifakının adayına destek vereceğiz. Sinanpaşa bölgesinde 9 belde de belediye başkan adayımız önümüzdeki yerel seçimler için gece gündüz çalışmaya başladı. Kapı kapı dolaşarak MHP’nin üretken belediyecilik anlayışını vatandaşlarımıza anlatıyoruz. İnşallah 31 Martta yapılacak olan seçimlerde 9 beldemizin 9’unada talibiz. Bu dönem Sinanpaşa bölgesinde zaferle ayrılacağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.

“52 BELEDİYENİN TAMAMINA TALİBİZ”

Sinanpaşa bölgesinde 9 beldenin alayına il genelinde ise 52 belediyenin tamamına talip olduklarını söyleyen Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, merkez de ise Fatih Çetinkaya ile Afyon Belediyesini alacaklarını ifade etti. Cumhur İttifakının öneminde de değinen Şimşek, “Sinanpaşa merkezde Cumhur İttifakı adayını destekliyoruz. Merkez hariç 9 belde de belediye başkan adaylarımızı belirledik. 9 adayımızın 9 belediyeyi alacaklarına inanıyoruz. Cumhur ittifakına bağlı kalmak kaydıyla cumhur ittifakını zedelemeyecek ve herhangi bir söylem de bulunmayacak bir şekilde kendi içimizde yarışacağız. Biz Sinanpaşa 9 beldemizin alayına il genelinde ise 52 belediyeye talibiz ve alacağız Allahın izniyle. Merkezde Fatih Çetinkaya kardeşimiz ve partililerimizle çok yoğun bir şekilde çalışıyor. İnşallah bu dönem merkezi alacağız ve afyon kalesinde 3 hilali dalgalandıracağız” dedi. Haber okunma sayısı: 118

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

alismayacagiz-susmayacagiz

Alışmayacağız, susmayacağız!

25 Ağustos 2019 Pazar 18:49
uyumlu-calisacagiz

Uyumlu çalışacağız

23 Ağustos 2019 Cuma 22:06
belediye-baskanlari-uyumu-yakaladi-

Belediye Başkanları uyumu yakaladı

23 Ağustos 2019 Cuma 21:54