Triovista, İstek

02 Temmuz 2020 Perşembe

Sinanpaşa-Hocalar yolu artık daha kısa olacak

sinanpasa-hocalar-yolu-artik-daha-kisa-olacak

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesinde, Başkan Erdal Karaman’ın girişimleri ile verilen sözler yerine getiriliyor.
19 Haziran 2020 Cuma 22:18

Yapılan çalışmalar kapsamında, İl Özel İdaresi köy yolları ağına alınan Sinanpaşa ve Hocalar ilçesi bağlantı yolu yatırım kapsamına alındı. Önceden yapılan keşif ve yolun durumu incelendi.

İnceleme heyetinde İGM Başkanı Burhanettin Çoban, İGM Genel Sekreteri Murat Toy, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Yol Şube Müdürü Faik Karakoç, İGM üyelerinden Veysel Tekeli, İsmail Aktürk, Fadime Sezen yer aldı.

Çalışmalarla ilgili Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman şu açıklamayı yaptı;

“Öncelikle bu yatırımda emeği geçen Başta Sayın Orman ve Su İşleri Eski Bakanımız, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Veysel Eroğlu’na, Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’e canı gönülden çok teşekkür ediyorum.

Söz konusu asfaltlama çalışması yapılacak olan yolumuz Sinanpaşa – Hocalar arasında bulunan yolumuzdur. Bu iki ilçe arasındaki mevcut yol mesafesi bu yolun asfaltlanması ile birlikte daha da azalmış olacak.

Bizler burada gerekli inceleme araştırmalarımızı yaptık. Allah izin verirse en kısa zamanda bu yolun asfaltlama çalışmasına başlayacağız Sinanpaşa ilçemize hayırlı olsun. Bu anlamda da emeği geçen kimler varsa herkese çok teşekkür ediyorum.” 


Haber okunma sayısı: 946

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR