istek okulları

29 Mart 2020 Pazar

Siyasi simsarlar, ayıptır, ayıp…!

siyasi-simsarlar-ayiptir-ayip

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Bir şehit cenazesi üzerinden kendi rezilliklerini örtmeye kalkan siyasi simsarlara sesleniyorum. Bu yaptığınız doğru değil, acının ve şehidin istismarı yapılamaz, yapılmamalı” dedi.
03 Mart 2020 Salı 22:39

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, şehit cenazesinde tekrarlanan cenaze namazı tartışmalarında sert bir açıklama yaptı. Konunun Veysel Eroğlu ile alakası olmadığını söyleyen Taytak, “Veysel Eroğlu Beyin hiç bir tasarrufu olmamıştır. Ben şahidim” dedi.

BEN ŞAHİDİM…

Taytak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İdlip’te şehadet şerbeti içen Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesi nüfusuna kayıtlı Piyade Yüzbaşı Süleyman Şahin’i 28 Şubat 2020 günü son yolculuğuna uğurlamak için gittiğimiz Dinar Ulu Camii’ndeki cenaze namazında Cemaat öğle namazında iken, cenaze namazı kılınmıştır. Akrabaları ve silah arkadaşlarının tekrar helalleşmek için talep etmesi üzerine başka bir imam gelmiş, Veysel Eroğlu Bey ve şahsımda 2.cenaze namazına aile ile birlikte iştirak ettik. Veysel Eroğlu Beyin hiç bir tasarrufu olmamıştır. Ben şahidim.

SİYASİ SİMSARLAR…

Bir şehit cenazesi üzerinden kendi rezilliklerini örtmeye kalkan siyasi simsarlara sesleniyorum. Bu yaptığınız doğru değil, acının ve şehidin istismarı yapılamaz, yapılmamalı. Türkiye’yi ne hale getirdiniz, ayıptır, ayıp. Ülke 33 canına ve 33 evladına yas tutarken herkes kendine gelmelidir, bir olunmalıdır birlik olunmalıdır.” Haber okunma sayısı: 1004

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR