AK PARTİ

24 Mart 2019 Pazar

Fatih Çetinkaya

Sizlere hakkınızı ödememiz mümkün değil

sizlere-hakkinizi-odememiz-mumkun-degil

CHP İl Başkanı Demirkırkan “Sizlere hakkınızı ödememiz mümkün değil. Şehidimizin eşi, çocukları ve ailesi önce milletimize emanettir, bizlere emanettir” dedi.
05 Nisan 2018 Perşembe 18:37

CHP İl Başkanı Dr. Kemal Demirkırkan, Diyarbakır’da Çay Karacaörenli Uzm. Çvş. Ali Erdem ile içinde bulunduğu askeri aracın devrilmesi sonucu Karabük’te şehit olan Uzman Çavuş Oğuz İnan’ın Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde oturan babası Musa İnan’ı ziyaret etti.

Bu Vatan için bu bayrak için canını, kanını verenlere haklarının ödenmesinin mümkün olmadığını belirten Demirkırkan, şehit yakınlarının, eş ve çocuklarının ve gazilerin Türk ulusunun başının tacı olduğunu ifade etti.

Terörle mücadele operasyonları sırasında kırsalda terör örgütü mensuplarınca kurulan pusuda yaralanan kahraman Afyonkarahisarlı gazimiz Çay Karacaörenli Uzm. Çvş. Ali Eren’ ziyaret eden CHP İl başkanı Dr. Kemal Demirkırkan, Çay ilçe Başkanı Ali Selvi ve beraberindeki heyet, gaziyle sohbet etti, yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Demirkırkan Ali Eren’in sağlık durumunun iyiye gitmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek acil şifalar diledi.Demirkırkan daha sonra, Karabük’ün Yenice ilçesine bağlı Yazıköy’de askeri cezaevi nakil aracının yaklaşık 80 metrelik uçuruma yuvarlanması sonrası şehit olan Uzman Çavuş Oğuz İnan’ın Dinar ilçesine bağlı Okçular köyünde oturan babası Musa İnan’ı ziyaret etti.

Şehit babasının elini öpen Demirkırkan “Sizlere hakkımızı ödememiz mümkün değil. Şehidimizin eşi, çocukları ve ailesi önce milletimize emanettir, bizlere emanettir. Bu ülke için seve seve canını feda eden, vatan sevgisini her şeyin üzerinde tutan kahramanlarımız başımızın tacıdır. Sizlere başsağlığı ve sabır ve metanet diliyorum.”

 Haber okunma sayısı: 134

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR