Triovista, İstek

12 Ağustos 2020 Çarşamba

Sokak Hayvanlarına rehabilitasyon merkezi

sokak-hayvanlarina-rehabilitasyon-merkezi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde yer alan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi.
19 Temmuz 2020 Pazar 21:18

Katı Atık Aktarma istasyonu açılışının ardından Dinar’ın Oğullar mevkiine belediye tarafından yaptırılan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, İlçe Kaymakamı Selami Kapankaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, diğer ilçe ve belde belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan başta olmak üzere protokol üyeleri ile birlikte ziyaret edildi.

Merkez hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Sarı, “Tüm Türkiye’nin ve İlçemizin de büyük bir sorunu haline gelen sahipsiz sokak hayvanları için seçim beyannamemizde yer alan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin yapılması için göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hummalı bir çalışmaya başladık. Sahipsiz Sokak Hayvanlarımızın bakımı ve tedavilerinin yapılacak olduğu tesisimiz ülkemizde çoğu ilçede bulunmuyor. Örnek bir proje olacağına inanıyoruz. İlçemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” dedi. 
Haber okunma sayısı: 650

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR