KOLAYLI YENİ

19 Eylül 2018 Çarşamba

Şükrü Ersoylu’dan teşkilatlara teşekkür ziyareti

sukru-ersoyludan-teskilatlara-tesekkur-ziyareti-

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, teşkilatlara teşekkür ziyaretinde bulundu.
13 Mayıs 2018 Pazar 19:46

AK Parti teşkilatlarına teşekkür ziyaretinde bulunan Milletvekili Aday Adayı Şükrü Ersoylu, konuşmasında şunları söyledi: “24 Haziran seçimleri için aday adaylığı süreci devam ediyor. Bu sürecin sonunda kamuoyunun malumu olduğu üzere Milletvekilliği adayları Parti genel merkezlerince belirlenerek YSK’ya teslim edilecek. Aday adayı olduğum Ak Parti’de de bu süreç olanca hızıyla devam ediyor.

Bu süreç Ak Partide Teşkilatlar nezdinde yapılan temayül yoklaması ile başladı.

Siyasi partilerde teşkilatlar toplumun özeti olarak oluşturulur. Genel merkezlerin ihtiyaç duyduğu zamanlarda toplumun duygu ve düşüncelerini, beklentilerini, taleplerini, ihtiyaçlarını en doğru biçimde genel merkezlere iletme görevleri vardır.

Milletvekilliği aday belirleme süreci içerisinde Ak Parti genel Merkezi 5 Mayıs 2018 tarihinde Afyonkarahisar teşkilatlarına Milletvekili adayı görmek istedikleri adayları sordu.

Ak Partide siyaset yapan tabandan tavana bütün teşkilat mensuplarımızın kendi öz değerlerine uygun ehliyet ve liyakat sahibi bilgi birikimi yüksek donanımlı, vizyon ve misyonu ile yasama organındaki yasama ve yürütme faaliyetlerine katkı yapabileceğine inandığı, teşkilatlarla ve seçmenleriyle iyi iletişim kurabileceğine inandığı, temsil gücü vb. ölçüleri dikkate alarak bir tercihte bulundular.Bu yapılan temayül yoklamasında ben teşkilatlarımızın engin sağduyusu ve ferasetiyle en iyi ve en doğru kararı verdiğine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.”

 Haber okunma sayısı: 90

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR