istek okulları

26 Şubat 2020 Çarşamba

Ülkem Partisi Afyon’da teşkilatlanıyor

ulkem-partisi-afyonda-teskilatlaniyor

Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan, Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret etti.
18 Eylül 2019 Çarşamba 23:35

Ülkem Partisi İl Başkanı Kadir Uysal ve teşkilatı genel başkanın ziyaretinden memnuniyetlerini dile getirerek,  bunun resmi bir ziyaret olmadığını, teşkilat ile ilgili bilgi alındığını kaydettiler. İl Başkanı Kadir Uysal, “Afyonkarahisar herşeyin en güzeline layıktır” dedi.

Ziyarette konuşan Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan,  Afyonkarahisar’ın siyasette önemli bir yer edindiğini belirterek, illerde atamaların yapıldığını,  büyük kongre seçiminin en kısa zamanda gerçekleşeceğini söyledi.

Ülkemizin zor günler geçirdiğini belirten Doğan, Ülkem Partisi’nin ilerleyişi ile yapılmayanları yapmaya, işsizliği ortadan kaldırmaya çalışacaklarını söyledi.Doğan,  “Dışarıdan üreten değil, Türkiye’de üretim yapan, kendi hasadını kendisi yapan, yeniden fabrikalar kurup iş sektörünü kalkındıran ülke olacağız” dedi.

AFYON’DA YAPILANMA SÜRÜYORÜlkem Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Kadir Uysal İl Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Resmi Kurumlardan Sorumlu Başkan olarak Ahmet Korkmaz'a mazbatasını takdim etti.

Ahmet Korkmaz Afyonkarahisarlı olup Mermer İthalat ve İhracat işleri meşgul olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

İl Başkan Yardımcısı Ahmet Korkmaz, mazbatasını alarak, “Dünyanın en güzel ülkesi olan Türkiye’ye rahat bir nefes aldıracak, her bir insana umut veren, ülkemizdeki mevcut boğucu ve bunaltıcı siyasi iklimi değiştirip her birimize iyi ki bu bizim partimiz diyecek bakış açısını, anlayışını, iş ve kararları içeren yol haritamızı belirleyerek yola devam edeceğiz” diye sözlerine ekleyerek, “Tüm bir medeniyet yolculuğu insanları mutlu etmek içindir. Topraklarımız bir uçtan bir uca kardeşçe ve bütün olarak yaşamımız için Ülkem Parti tek adresimizdir" dedi Haber okunma sayısı: 232

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

tek-yol-milli-gorus

Tek yol Milli Görüş

25 Şubat 2020 Salı 21:10
iyi-partide-ilce-kongreleri-suruyor

İYİ Parti'de ilçe kongreleri sürüyor

24 Şubat 2020 Pazartesi 22:25
daima-en-iyisini-arzuladik

Daima en iyisini arzuladık

24 Şubat 2020 Pazartesi 21:57
aslolan-bu-davaya-aidiyettir

Aslolan bu davaya aidiyettir

24 Şubat 2020 Pazartesi 18:27

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR