istek okulları

07 Haziran 2020 Pazar

Vaatler için düğmeye basıldı

vaatler-icin-dugmeye-basildi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarından oluşan bir heyet, vaat edilen projeler için harekete geçti. Ankara’da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunuldu.
09 Mayıs 2019 Perşembe 23:06

Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Çay Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Atlı, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ı ve Spor Toto Teşkilatı Başkanlığını ziyaret etti.

BAKAN KURUM’DAN CİRİT KAYASI TALİMATI

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden belediye başkanları Milletvekilleri ile birlikte Afyonkarahisar ve ilçelerindeki belediyelerin alt yapı ve araç ihtiyaçları ile İller Bankasının yapacağı hizmetler konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret ederek desteklerini talep etti.

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında bulunan Cirit Kayalığı Millet Bahçesi projesinin değerlendirilerek hemşerilerimizin hizmetine açılması için bilgi aktaran heyete Bakan Kurum’dan tam destek geldi. Milletvekilleri, gerekli çalışmaların yapılması için personeline talimat veren Sayın Murat Kurum’a teşekkür ederiz dedi.AFYONKARAHİSAR ULAŞIMDA ŞAHA KALKACAK

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı makamında ziyaret eden Milletvekilleri ve Belediye Başkanları Türkiye’nin dört bir yanında devam eden hızlı tren çalışmalarının Afyonkarahisar kısmının tamamlanarak hızlı trenin 2020 yılından itibaren hemşerilerimizin hizmetine girmesi ve yine Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında bulunan AFRAY Projesinin hayata geçirilmesi konularından Sayın Turhan’ın desteklerini talep etti.

Seçim öncesi Afyonkarahisar’ı ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın askeri havaalanın sivil uçuşlara açılması konusunda her türlü desteği vereceği müjdesinden sonra konunun Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bakan kısımları ve sürecin hızlandırılması için Bakan Turhan’ın yardımları talep edildi.

DUBLE YOL ÇALIŞMALARI VE PROJELERİ

Şehrimizin kavşak noktası olması nedeni ile karayollarının büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Milletvekilleri, bu kapsamda yürütülen duble yol çalışmaları ve projeleri hakkında da Bakan Turhan’la istişarelerde bulundu.

Bütün konularda Bakan Turhan’ın olumlu ve destekleyici tutumu nedeni ile çok bereketli ve faydalı bir görüşmenin olduğunu belirten Milletvekilleri, Mehmet Cahit Turhan’a teşekkür etti.

GENÇLER, SPOR TESİSLERİNE KOLAYLIKLA ULAŞABİLECEK

Afyonkarahisarlı gençlerin ve vatandaşların her ilçede ve beldede spor tesislerine kolaylıkla ulaşabilmesi konusunda her türlü desteğin ve çalışmanın yapıldığını belirten Milletvekili Av. Ali Özkaya bütün ilçelere ve beldelere spor tesislerinin yapılarak hizmete açılması için Ak Partili Belediye Başkanlarıyla birlikte Spor Toto Başkanlığını ziyaret ederek desteklerini talep etti. 


Haber okunma sayısı: 517

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR