Mevlid Kandili üst

19 Kasım 2018 Pazartesi

Afyon Beşiktaş’tan Fikret Orman’a tam destek

afyon-besiktastan-fikret-ormana-tam-destek

Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesinde mevcut Başkan Fikret Orman’a açık desteklerini sundular.
04 Eylül 2018 Salı 22:56

Dernek adına yazılı bir basın açıklaması yapan Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, göreve geldiği günden beri Beşiktaş’a hizmet eden Orman’a dernek olarak desteklerinin tam olduğunu belirtti. Beşer, açıklamasında BJK Başkanı Orman’ın ve yönetiminin başta BJK’nın yeni stadı olmak üzere pek çok başarıya imza attığını ve özellikle Anadolu’daki Beşiktaş’ı temsil eden derneklere manevi desteğini hiç eksik etmediğini kaydetti.

Beşer açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiği ilk günden beri Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden olan sevdamız Beşiktaş’ı daha iyi konumlara taşımak için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmeyen Başkanımız Sayın Fikret Orman’a Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak desteğimizi alenen ve topyekün ilan ediyoruz. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıdan Beşiktaşımız da diğer tüm kulüpler gibi olumsuz etkilenmektedir. Yaşanan bu süreç sonucunda ortaya çıkan sıkıntılı dönemden kulübümüzün en az zararla çıkmasının tek yolu Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın etrafında kenetlenmektir. Türkiye’nin en büyük camiası olan şanlı Beşiktaş camiasına yakışacak olan tavır da hiç şüphe yok ki budur. Bu vesile ile 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Kongremizde Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak tek yürek ve tek vücut olarak Başkanımız Sayın Fikret Orman’ı desteklemek, ona çıktığı bu yolda yol arkadaşı olmak için karar almış bulunmaktayız. Tüm şanlı Beşiktaş camiasına duyurulur.” Haber okunma sayısı: 288

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

motokros-asbaskani-afyonda

Motokros Asbaşkanı Afyon’da

14 Kasım 2018 Çarşamba 20:48
motokrosta-sezon-finali-afyonda

Motokrosta sezon finali Afyon'da

13 Kasım 2018 Salı 18:33
spor-oyunlarinin-sampiyonu-belli-oldu

Spor oyunlarının şampiyonu belli oldu

12 Kasım 2018 Pazartesi 19:19
kocatepeden-tinaztepeye-yuruduler

Kocatepe’den Tınaztepe’ye yürüdüler

12 Kasım 2018 Pazartesi 19:04
ataturk-yol-kosusunda-ter-doktuler

Atatürk Yol Koşusu'nda ter döktüler

12 Kasım 2018 Pazartesi 18:35
-ataturk-yol-kosusu-11-kasimda

Atatürk Yol Koşusu 11 Kasım'da

06 Kasım 2018 Salı 21:18

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR