KOLAYLI YENİ

22 Eylül 2018 Cumartesi

Afyon Beşiktaş’tan Fikret Orman’a tam destek

afyon-besiktastan-fikret-ormana-tam-destek

Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesinde mevcut Başkan Fikret Orman’a açık desteklerini sundular.
04 Eylül 2018 Salı 22:56

Dernek adına yazılı bir basın açıklaması yapan Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, göreve geldiği günden beri Beşiktaş’a hizmet eden Orman’a dernek olarak desteklerinin tam olduğunu belirtti. Beşer, açıklamasında BJK Başkanı Orman’ın ve yönetiminin başta BJK’nın yeni stadı olmak üzere pek çok başarıya imza attığını ve özellikle Anadolu’daki Beşiktaş’ı temsil eden derneklere manevi desteğini hiç eksik etmediğini kaydetti.

Beşer açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiği ilk günden beri Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden olan sevdamız Beşiktaş’ı daha iyi konumlara taşımak için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmeyen Başkanımız Sayın Fikret Orman’a Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak desteğimizi alenen ve topyekün ilan ediyoruz. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıdan Beşiktaşımız da diğer tüm kulüpler gibi olumsuz etkilenmektedir. Yaşanan bu süreç sonucunda ortaya çıkan sıkıntılı dönemden kulübümüzün en az zararla çıkmasının tek yolu Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın etrafında kenetlenmektir. Türkiye’nin en büyük camiası olan şanlı Beşiktaş camiasına yakışacak olan tavır da hiç şüphe yok ki budur. Bu vesile ile 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Kongremizde Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak tek yürek ve tek vücut olarak Başkanımız Sayın Fikret Orman’ı desteklemek, ona çıktığı bu yolda yol arkadaşı olmak için karar almış bulunmaktayız. Tüm şanlı Beşiktaş camiasına duyurulur.” Haber okunma sayısı: 262

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

aku-ogrencisi-dunya-sampiyonu-oldu

AKÜ öğrencisi dünya şampiyonu oldu

14 Eylül 2018 Cuma 21:22
-maraton-basliyor

Maraton başlıyor

13 Eylül 2018 Perşembe 20:52
spor-oyunlarinda-bowling-ve-tavla-heyecani

Spor Oyunlarında bowling ve tavla heyecanı

12 Eylül 2018 Çarşamba 20:07

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR