AK PARTİ

22 Şubat 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

Afyon Beşiktaş’tan Fikret Orman’a tam destek

afyon-besiktastan-fikret-ormana-tam-destek

Afyon Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı öncesinde mevcut Başkan Fikret Orman’a açık desteklerini sundular.
04 Eylül 2018 Salı 22:56

Dernek adına yazılı bir basın açıklaması yapan Afyon Beşiktaşlılar Derneği Başkanı İhsan Beşer, göreve geldiği günden beri Beşiktaş’a hizmet eden Orman’a dernek olarak desteklerinin tam olduğunu belirtti. Beşer, açıklamasında BJK Başkanı Orman’ın ve yönetiminin başta BJK’nın yeni stadı olmak üzere pek çok başarıya imza attığını ve özellikle Anadolu’daki Beşiktaş’ı temsil eden derneklere manevi desteğini hiç eksik etmediğini kaydetti.

Beşer açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiği ilk günden beri Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden olan sevdamız Beşiktaş’ı daha iyi konumlara taşımak için elini taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmeyen Başkanımız Sayın Fikret Orman’a Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak desteğimizi alenen ve topyekün ilan ediyoruz. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıdan Beşiktaşımız da diğer tüm kulüpler gibi olumsuz etkilenmektedir. Yaşanan bu süreç sonucunda ortaya çıkan sıkıntılı dönemden kulübümüzün en az zararla çıkmasının tek yolu Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın etrafında kenetlenmektir. Türkiye’nin en büyük camiası olan şanlı Beşiktaş camiasına yakışacak olan tavır da hiç şüphe yok ki budur. Bu vesile ile 16 Eylül 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Kongremizde Afyon Beşiktaşlılar Derneği olarak tek yürek ve tek vücut olarak Başkanımız Sayın Fikret Orman’ı desteklemek, ona çıktığı bu yolda yol arkadaşı olmak için karar almış bulunmaktayız. Tüm şanlı Beşiktaş camiasına duyurulur.” Haber okunma sayısı: 327

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

kiz-voleybol-takimi-2-oldu

Kız Voleybol Takımı 2. oldu

14 Şubat 2019 Perşembe 19:30
baskan-colden-sampiyonlara-yemek

Başkan Çöl'den şampiyonlara yemek

13 Şubat 2019 Çarşamba 16:45
sporcular-frig-yolunda-yurudu

Sporcular Frig Yolu’nda yürüdü

11 Şubat 2019 Pazartesi 21:56
voleybolda-halkbanka-yenildik

Voleybolda Halkbank’a yenildik

10 Şubat 2019 Pazar 19:37
afyokdan-baskan-cobana-tesekkur

AFYOK’dan Başkan Çoban’a teşekkür

07 Şubat 2019 Perşembe 20:50

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR