AK PARTİ

22 Mart 2019 Cuma

Fatih Çetinkaya

BARO, basketbolun şampiyonu oldu

baro-basketbolun-sampiyonu-oldu

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ATSO Spor Oyunları’nın basketbol branşında Afyonkarahisar Barosu şampiyon oldu.
25 Aralık 2018 Salı 19:26

13. ATSO Spor Oyunları’nın basketbol final müsabakası Kocatepe Spor Kompleksi Tınaztepe Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Maçta, Afyonkarahisar Barosu ile Korel Termal Otel karşı karşıya geldi. 3’üncü periyoda kadar başa baş geçen karşılaşmada 3’üncü periyodun ortalarından itibaren Afyonkarahisar Barosu’nun ağırlığı hissedildi. Atakları skorla sonuçlandıran Baro, maçın galibi oldu.

BİRLİKTE İZLEDİLER

Maçı ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Gül ve Ahmet Şükrü Köse, Afyonkarahisar Baro Başkanı Av. Turgay Şahin, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Akif İşbilir, ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Üyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Rıfat Yağmur ve ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol birlikte izledi.

Maçın ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, iki takımın oyuncularıyla tek tek tokalaştı ve tebrik etti. Baro Başkanı Av. Turgay Şahin de takım oyuncuları ile birlikte fotoğraf çektirdi.DOSTLUKLAR PEKİŞİYOR

ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı, maçtan önce yaptığı değerlendirmede “Bu sene 13’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nın sonuna geldik. Perşembe günü de Spor Oyunları’nın kapanış töreni var. Bizim buradaki amacımız, firmaları, kurumları, şirketleri bir araya getirmek, aralarındaki dostluğu pekiştirmektir. Her sene daha güzel bir şekilde bu organizasyonu yapıyoruz, gelecek sene daha güzel olacağına inanıyorum” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül ise “13. ATSO Spor Oyunları, takımlar arasında, işletmeler arasında son derece centilmen bir ortamda yapıldı, güzel maçlar oldu. Burada dostluklar pekişti. Sahada yaşanan dostlukların dışarıda da sürdürüldüğünü görüyoruz. ATSO olarak Spor Oyunları’nı önümüzdeki yıllarda da düzenlemeye devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

SERTESER TEBRİK ETTİ

Maçtan sonra bir açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, finale çıkma başarısı gösteren iki takımı da tebrik etti. Serteser, “Dostluk ve rekabetin bir arada yaşandığı, geleneksel hâle getirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nı bu yıl 13’üncü kez düzenledik. Bu yıl basketbol branşında güzel bir takım oyunu sergileyerek şampiyon olan Afyonkarahisar Barosu’nu tebrik ediyorum. Finale çıkma başarısını gösteren Korel Termal Otel’i de kutluyorum. ATSO olarak Spor Oyunlarımız’ı her geçen yıl geliştirerek sürdüreceğiz” dedi. 
Haber okunma sayısı: 168

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ted-afyon-koleji-basketbol-sampiyonu-oldu

TED Afyon Koleji Basketbol Şampiyonu oldu

20 Mart 2019 Çarşamba 16:43
sahamizda-maglup-olduk

Sahamızda mağlup olduk

17 Mart 2019 Pazar 20:58
velilerin-gozleri-arkada-kalmamali

Velilerin gözleri arkada kalmamalı

09 Mart 2019 Cumartesi 18:22
afdos-ve-yesilaydan-ortak-faaliyet

AFDOS ve Yeşilay’dan ortak faaliyet

05 Mart 2019 Salı 22:41

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR