Döner Ateşi üst

21 Ocak 2019 Pazartesi

Bisikletçiler Samsun’dan Muğla’ya pedal çevirdi

bisikletciler-samsundan-muglaya-pedal-cevirdi

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Samsun'dan Muğla'ya Ata'nın İzinde Bisiklet Turu’na katılan bisiklet takımı sporcuları Muğla'ya giderken ilimizde mola verdiler.
17 Mayıs 2018 Perşembe 22:12

İlimizi geçişleri sırasında Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret eden Türkiye Bisiklet Federasyonu Muğla Temsilcisi Hüseyin İlker Cömert ve bisiklet sporcuları, Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen bisiklet turu hakkında Vali Tutulmaz’a bilgiler aktardı.

Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü İsmail Barın’ın da hazır bulunduğu ziyaret sırasında Türkiye Bisiklet Federasyonu Muğla Temsilcisi Cömert, bu yıl dördüncüsü düzenlenen tura 20 kişinin katıldığını belirtti.

Vali Tutulmaz’ın misafirperverliğinden ve ilgisinden dolayı şükranlarını sunan Cömert; “Muğla’lı bisikletçilerimiz, 5 gün gibi kısa sürede önemli mesafeyi kat ederek hem zamanla yarışıyor, hem de Türk gencinin imkan sağlandığı zaman neler başarabileceğini gösteriyorlar. ‘Samsun'dan Muğla'ya Ata'nın İzinde Bisiklet Turu’na ilgi çok büyük bu anlamda bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Bisiklet sporcularını ilimizde ağırlamaktan memnun olduğunu belirten Vali Tutulmaz; “Zaferin başkenti Afyonkarahisar'da böylesine anlamlı bir etkinliğe destekte bulunmak bizleri memnun etmektedir. Samsun’dan yola çıkıp Çorum, Ankara ve oradan da Afyonkarahisar’a gelen bisiklet sporcularına Muğla'ya kazasız ulaşmalarını temenni ediyorum.”dedi. 
Haber okunma sayısı: 324

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

afyok-yeniden-tribunlerde

AFYOK yeniden tribünlerde

16 Ocak 2019 Çarşamba 20:14
denizlisporun-kaptani-afyonsporda

Denizlispor’un Kaptanı Afyonspor’da

09 Ocak 2019 Çarşamba 17:37
baro-basketbolun-sampiyonu-oldu

BARO, basketbolun şampiyonu oldu

25 Aralık 2018 Salı 19:26