05 Aralık 2019 Perşembe

Dağcılar, 19 Mayıs anısına yürüdü

dagcilar-19-mayis-anisina-yurudu

AFDOS ve Kodak’lı dağcılar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu Ege’nin en yüksek zirvesi olan, 2675 metre yüksekliğindeki Sultandağı Gelincik Ana zirvesine tırmanış gerçekleştirdiler.
21 Mayıs 2018 Pazartesi 22:28

Türkiye Dağcılık Federasyonu Afyonkarahisar İl Temsilciliği’nin 2018 yılı faaliyetleri arasında yer alan ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen faaliyete Afyonkarahisar Doğa Sporları Kulübü (AFDOS) ve Kocatepe Doğa Sporları Kulübü (KODAK) üyesi sporcular katıldılar.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mitat Şener’in ekip liderliğinde düzenlenen faaliyette dağcıların Ege’nin en yüksek zirvesi olan 2675 metre yüksekliğindeki Sultandağı Gelincik Ana zirvesine ulaşarak zirve defterini imzaladıkları bildirildi.

Türkiye Dağcılık Federasyonu Afyonkarahisar İl Temsilcisi Mitat Şener faaliyetle ilgili yaptığı açıklamada 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın tüm ulusumuza kutlu olmasını dileyerek faaliyete katılan sporculara teşekkür etti. Haber okunma sayısı: 269

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER