Döner Ateşi üst

21 Ocak 2019 Pazartesi

Gençlik ve Spor İl Müdürü belli oldu

genclik-ve-spor-il-muduru-belli-oldu

Afyonkarahisar KYK İl Müdürü Nurullah Pervaneli, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne vekâleten atandı.
04 Ocak 2019 Cuma 14:52

Afyonkarahisar Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Afyonkarahisar İl Müdürü Nurullah Pervaneli, Bakanlık tarafından Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak atandı.

3 yıl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yapan Yunus Tortop; kendi isteği ile ayrılarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulundaki görevine dönünce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koltuğu boş kalmıştı.

Yunus Tortop’un gitmesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne vekaleten Şube Müdürü İsmail Barın bakıyordu. Gençlik ve Spor Bakanlığı boş kalan il müdürlüğüne çalışkan ve başarılı Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Afyonkarahisar İl Müdürü Nurullah Pervaneli’yi atadı.

Uzun yıllardır Afyonkarahisar’da görev yapan Trabzon’lu Nurullah Pervaneli; Şemsettin Karahisari Ortaokulu Müdürlüğü, Emirdağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve daha sonra ise 2015 yılında Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü olarak görev yapmştı.

Nurullah Pervaneli, 3 yıldır başarı ile sürdüğü görevde kademe atlayarak, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine getirildi. Haber okunma sayısı: 78

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

afyok-yeniden-tribunlerde

AFYOK yeniden tribünlerde

16 Ocak 2019 Çarşamba 20:14
denizlisporun-kaptani-afyonsporda

Denizlispor’un Kaptanı Afyonspor’da

09 Ocak 2019 Çarşamba 17:37
baro-basketbolun-sampiyonu-oldu

BARO, basketbolun şampiyonu oldu

25 Aralık 2018 Salı 19:26