CACTUS YENİ

15 Ekim 2019 Salı

Ju Jitsu Sporcuları Afyon'u temsil edecek

ju-jitsu-sporculari-afyonu-temsil-edecek

Ju jitsu Sporunda Türkiye'yi uluslararası arenada temsil eden sporcularımız, İstanbul’da turnuvalara katılarak Afyonkarahisar'a başarılı skorlar ile madalya getirecekler.
04 Ağustos 2019 Pazar 21:14

35 ilden yaklaşık 400 sporcunun katıldığı şampiyona, 2- 4 Ağustos tarihler arasında İstanbul'da yapılacak; Afyonkarahisar’dan Ali Özkan Antrenörlüğünde, Sinan alp, Büşra Özmen, Zeynep Zencir, Fatma Alpavut, Emine Nisa Yentürk, Emre kağan Erekmen'den oluşan sporcular Afyonkarahisar'ı temsil edecekler.

Türk Telekom'un sponsorluğunda İstanbul’a gidecek olan ve profesyonel kemer maçlarına çıkacak olan sporcular, Afyonkarahisar'a madalya ile döneceklerini belirttiler.

Ju jitsu Akdeniz Bölge şampiyonasına katılarak, Osmaniye Kadirli ilçesinde Afyonkarahisar'ı temsil eden sporcularımız, 4 kategoride madalya alarak, Fighting birinciliği, Combat birinciliği, Newaza birinciliği, duo üçüncülüğü, madalyalarını alarak Afyonkarahisar'a başarıları ile dönen sporcularımız, Şimdi İstanbul Türkiye ju jitsu şampiyonasına gidiyor.

Ju Jitsu'nun dünyada yaygın olarak yapılan bir spor olarak, 7 kişilik gurup Afyonkarahisar'ı temsil etmek için ter dökecekler. Haber okunma sayısı: 97

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

voleybol-sampiyonu-belli-oldu

Voleybol şampiyonu belli oldu

13 Ekim 2019 Pazar 21:23
avrupa-akrobasi-sampiyonasi-iptal

Avrupa Akrobasi Şampiyonası iptal

12 Ekim 2019 Cumartesi 21:43
iscehisarspor-evinde-galip-2-1

İscehisarspor evinde galip: 2-1

07 Ekim 2019 Pazartesi 20:27
dinar-suhutu-tek-golle-yikti

Dinar, Şuhut’u tek golle yıktı

01 Ekim 2019 Salı 19:00