23 Nisan üst

23 Nisan 2019 Salı

Mor Beyaza sevdalı olarak yetişecekler

mor-beyaza-sevdali-olarak-yetisecekler

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyok taraftar grubu ile bir araya geldi. Taraftar grubunun,“ geri döndü eski çocuklar, görmeyeli çok zaman oldu ve Büyük Başkan” tezahüratlarına Koçak, “en güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız” diyerek karşılık verdi.
01 Şubat 2019 Cuma 19:44

Koçak Afjet Afyonspor’u Türkiye’nin en çok konuşulan futbol takımı haline getireceğini ifade etti. Koçak: “Zor günleri beraber paylaştık. Afyok grubu denilince bizim de dönemimize mührünü vurmuş, adeta beraber yolculuk yaptığımız,  özlemini en derinden hissederken, hem tesisini hem şampiyonluğunu aynı yıl içerisinde yaşadığımız mor beyaz renklerin sevdası geliyor aklıma. Biz biriz, bir tane takımımız var. Sevdalısı olduğumuz mor beyazımız bizim ortak rengimiz. Hepimiz candaşız, yoldaşız” dedi.

Futbol endüstrisi kuracaklarını belirten Koçak:“Her yıl kaç futbolcumuzu büyük takımlara gönderebildik? Bunun raporunu tutacağız. Takımlarımıza gelir kazandıracak futbol okullarımız olacak. Burada yaşına ve yeteneğine uygun olarak çocuklarımızı yönlendirerek spor kulüplerimize kazandıracağız. İlçe ve köylerden gelecek olan çocuklarımız için de kalacak yer temin edeceğiz. Aynı şehri yüceltmek ve yükseltmek konusunda bir olabilmeyi, beraber olabilmeyi küçük yaşlarda öğrenip gelecekler, mor beyaza sevdalı olarak yetişecekler”  dedi.

“YAPACAĞIMIZ HER İŞTE MOR BEYAZ RENKLERİN İMZASINI GÖRECEKSİNİZ”

Ağustos’un son haftasını Afyonkarahisarlılar Haftası yapacağını belirten Koçak:“26-30 Ağustos arasını Dünya Afyonkarahisarlılar Haftası yapacağız. 27 Ağustos’u burada Dünyanın her yerinden gelecek Afyonkarahisarlılar ile Afyonkarahisar’ımızın kurtuluş gününde hep birlikte kutlayacağız. Afjet Afyonspor’u marka haline getireceğiz. Sizlere söz veriyorum. Şehrinin renklerini sevmeyen gerçek bir vatansever, milliyetçi olamaz. Önce insan kendi şehrinin takımını sevip sahip çıkacak. Belediye olarak yapacağımız her işte mor beyaz renklerin imzasını göreceksiniz” diyerek projelerini anlattı. Haber okunma sayısı: 86

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

atso-ile-ito-arasindaki-dostluk-pekisecek

ATSO ile İTO arasındaki dostluk pekişecek

22 Nisan 2019 Pazartesi 19:48
ihller-arasi-futbol-turnuvasi

İHL’ler arası futbol turnuvası

16 Nisan 2019 Salı 19:35
dagcilar-tinaztepeye-tirmandi

Dağcılar, Tınaztepe’ye tırmandı

15 Nisan 2019 Pazartesi 19:31
cobanlarda-futbol-turnuvasi

Çobanlar’da futbol turnuvası

11 Nisan 2019 Perşembe 20:58
cf-moto-250-cup-secmeleri-yapildi

CF Moto 250 Cup seçmeleri yapıldı

10 Nisan 2019 Çarşamba 20:44

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR