CACTUS

20 Ağustos 2017 Pazar

Salih Sel zorunlu olarak bırakıyor!

salih-sel-zorunlu-olarak-birakiyor

Hafta başında Kurtuluş Gazetesi Köşe Yazarı Orhan Durak, Kurtuluş Gazetesi Spor Servisi Sorumlusu Sercan Sayın ve Lider Medya Grup Başkanı Halil İbrahim Kocaerkek ile sohbet eden Afjet Afyonspor Kulübü Başkanı Salih Sel, kulüp başkanlığını zorunlu olarak bırakacağının sinyallerini verdi.
28 Temmuz 2017 Cuma 18:11

Kurtuluş Gazetesi Köşe Yazarı Orhan Durak'ın yayınladığı bir taraftar mektubunda yer alan hususlara cevap veren Başkan Sel, kendisinin ve kulüp yönetim kurulu üyesi Yusuf Ulutürk'ün aynı zamanda Afjet Aş. Yönetim Kurulu Üyesi olmaları nedeniyle yasal olarak kulüp yönetiminde bulunamayacaklarından bahsetti. Kulüp başkanlığını yasal nedenlerden dolayı bırakacağının sinyallerini verdi.

Başkan Sel, hem veren hem alan tarafta olmasından dolayı Afyonspor başkanlığını bırakacağını ifade etmiş ve yapılan toplantıda kendisine onursal başkan olarak tam yetki verildiğini ve onursal başkan sıfatıyla Afyonspor’un başkanlığına devam edeceğini ama resmi olarak Afyonspor kulüp başkanının başka birisi olacağını ifade etti.

Başkan Sel, Kurtuluş ekibine başkanlığı ne zaman bırakacağı konusunda bir bilgi vermezken bırakacağının sinyallerini vermesi manidar bulunmuştu. Sel’in başkanlığı bırakabilmesi için de kulübün olağanüstü genel kurula gitmesi gerekiyor.

Salih Sel şunları söyledi: “Şimdi normalde ben bu sene Kulüp Başkanı olarak görev almayacaktım. Ben Afjet’in yönetim kurulu üyesiyim. Ben hem veren, hem de alan taraftayım. Biz şimdi resmiyete ikiyüzlü olmayacağız. Gerçekleştirdiğimiz toplantıda bana onursal başkan olarak görevi götür dediler fakat başkan, başka bir isim olacaktı. Şimdi, takımı Afjet A.Ş. olarak şirketlendirme girişimlerimiz başladı, hazırlıkları yaptık. Çamaşır yıkama, kurutma fabrikası ve bir de sera yapalım diye düşünüyoruz.” Kaynak: Kurtuluş Gazetesi

 Haber okunma sayısı: 199

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

spor-oyunlari-zafer-haftasi-ile-basliyor

Spor oyunları Zafer Haftası ile başlıyor

16 Ağustos 2017 Çarşamba 22:35
kum-voleybolu-heyecani

Kum voleybolu heyecanı

14 Ağustos 2017 Pazartesi 22:35
afjetspor-hazirlik-macinda-zorlanmadi

Afjetspor hazırlık maçında zorlanmadı

14 Ağustos 2017 Pazartesi 21:31
afdos-sandikli-akdagda-yurudu-

AFDOS, Sandıklı Akdağ’da yürüdü

14 Ağustos 2017 Pazartesi 17:21
futbol-federasyonlari-egede-toplandi

Futbol Federasyonları Ege’de toplandı

14 Ağustos 2017 Pazartesi 16:11
4-kum-voleybolu-turnuvasi-basladi

4. Kum Voleybolu Turnuvası başladı

11 Ağustos 2017 Cuma 18:53

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR