Triovista, İstek

15 Ağustos 2020 Cumartesi

Sporu Seviyorum Tenisle Tanışıyorum

sporu-seviyorum-tenisle-tanisiyorum

“Sporu Seviyorum Tenisle Tanışıyorum” projesi kapsamında tenis eğitimleri verilecek.
18 Aralık 2019 Çarşamba 17:23

Proje hakkında Karahisar Gençlik Merkezi tarafından verilen bilgilerde şunlar söylendi:  “2019 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gönüllülük Yılı olarak ilan edilmiştir. Bu kapsamda gençlerin gönüllü faaliyetlerde aktif rol alması önemsenmektedir.

Gençlerimizin gönüllü olarak yer alacağı Sporu Seviyorum Tenisle Tanışıyorum proje çalışması Afyon Kocatepe Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Karahisar Gençlik Merkezi ortaklığında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü desteği ile yapılacaktır.

Projemiz Karahisar Gençlik Merkezimizde başlatıldı. Projemizde tenis eğitimleri gönüllü gençlerimiz Aynur Korkmaz, Özge Gül Onur, Ümmü Kaplan, Pınar Teker tarafından verilecektir. Proje takibi Karahisar Gençlik Merkezi Müdür Vekili Ahmet Ali AKKÖSE ve gençlik lideri Aynur Özenç tarafından yürütülecektir. Proje Mayıs ayı sonuna kadar devam edecektir.

Projede amaç; dezavantajlı gençlere sporu sevdirmek. Sporsal yeteneklerinin gelişimine katkı sağlamak. Genç nesillere spor alışkanlığı kazandırmak.spor kültürünü kazandırarak çocukların sosyalleşmesini sağlamak ve çocukların tenis sporuyla tanışmalarını sağlamaktır.

Projeye Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde koruma altında bulunan 12-15 yaş arasındaki dezavantajlı çocuklar katılacaktır. Proje çalışmaları Kocatepe Spor Kompleksi açık ve kapalı tenis lortlarında gerçekleştirilecektir.” 
Haber okunma sayısı: 196

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

bekle-bizi-3-lig-geliyoruz

Bekle bizi 3. Lig geliyoruz

14 Ağustos 2020 Cuma 22:33
taraftarlardan-baskan-cole-ziyaret

Taraftarlardan Başkan Çöl’e ziyaret

12 Ağustos 2020 Çarşamba 21:02
sampiyon-afyonda-kampa-giriyor

Şampiyon Afyon’da kampa giriyor

30 Temmuz 2020 Perşembe 23:57
afyonu-super-lige-cikarmayi-hedefliyoruz

Afyon’u Süper Lige çıkarmayı hedefliyoruz

20 Temmuz 2020 Pazartesi 21:57

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR