Döner Ateşi üst

18 Ocak 2019 Cuma

Bu sefer bizim çocuklar kazandı

Şükrü ERSOYLU

Şükrü ERSOYLU

E-Posta : sukruersoylu@windowslive.com

 15 Temmuz 2016 günü Ülkemiz devletimiz milletimiz tarihimizin en kirli en alçak en sinsi en kalleş en ahlaksız en acımasız en gözü dönmüş saldırısıyla karşılaştı.

Saldırılarda Devletin ve Milletin birliğini temsil eden Cumhurbaşkanımız, Millet Meclisimiz, Milletin güvenliğini sağlayan kamu kurumlarımız başta olmak üzere devlet kurumlarımız, köprülerimiz, havaalanlarımız nihayet elinde en küçük bir savunma silahı bile olmayan yaşlısıyla genciyle kadınıyla kızıyla çocuğuyla bütün bir millet tarihinde görülmemiş bir şekilde hayasızca hedef alındı.

Saldırıların  en canımızı yakan yönü,ülkemizi milletimizi devletimizi  demokrasimizi esir almaya çalışan konsorsiyumun uç beyleri ve aktörlerinin,  görevi yetkiyi ve parayı devletten alan talimatı ise Pensilvanyadan alan  bu ülkenin ekmeğini yiyen suyunu içen kendi içimizden görünen hainlerden oluşmasıydı.

En acısı  bu necip millet varlığına kasteden, bu toprakları bu milletin evlatlarına çok gören, hipnoz sürüsüne inanarak,  zekat  fitre ve sadakalarıyla destek vermiş büyük bir hayal kırıklığı ve aldatılmışlık duygusu yaşamıştır.

Kaderin bir cilvesimidir bilmiyorum. Fakat harekat merkezi olarak seçtikleri akıncı üssü eski ismiyle mürted hava üssüdür.

Mürtet hava üssünün isminin mürted olması tarihi bir savaşın hatıralarını ve  izlerini taşır.

Bilindiği gibi mürted dinden dönenler için kullanılan bir kavramdır.

1402 tarihinde  Yıldırım Bayezit ve Timur orduları arasında yapılan Ankara savaşında Osmanlı ordusu içerisinden bir grup askerin kendi ordusuna  yaptığı ihaneti sonucunda bu bölgeye mürted ismi verilmiştir.

Efendileri adına ülkemiz tesilm almaya çalışan hipnoz altındaki terörist  mürtedler  pensilvanyadaki terörist başının çıkarlarıyla müstevlilerin siyasi emellerini birleştirmekten çekinmemişlerdir.

Gelin görün ki bu hayasız saldırıyı yapanlar  öncelikle bu vatanı canından aziz bilenlerin  şehit kanlarıyla, hangi siyasi anlayışa, hangi felsefi inanç sistemine sahip olursa olsun topyekün bu milletin cesaretini, yiğitliğini, ferasetini,  azim ve kararlılığını hesap edememişlerdir.

Küresel güçlerin verdiği tepkilerde doğrusu bizi hiç şaşırtmamıştır.

Başta CIA için geniş çaplı operasyonlar  hazırlayan Stanford  kuruluşuna ait internet sitesinin, Cumhurbaşkanına suikast esnasında cumhurbaşkanının uçağının rotasını vererek yaptığı lojistik destek ve hainlere verdiği moral motivasyon her şeyi izah etmeye yeterlidir.

Kendisini dünyanın hakimi olarak görenlerde intikam duygularının kabaracağını ve yeni oyunlar kurulacağını biliyoruz.

Bu oyunun galibini güçlü ve sürdürülebilir bir yönetim, güçlü ekonomi, güçlü silah sanayi, yerli ve milli medya organları, güçlü sivil toplum kuruluşları, vatan ve millet mefhumunun kutsiyetine inanmış, inançlı ve güçlü bir millet belirleyecektir.

 

Türkiye darbeler tarihinde ilk defa sanık sandalyesine millet ve onun temsilcileri oturmamıştır.

İlk defa hesap verecek olanlar darbeyi yapanlardır suçlulardır.

İlk defa olağanüstü hal milleti ve milletin temsilcilerini yok etmek için değil bu vatana ihanet edenleri  cezalandırmak ve devletin kılcal damarlarına kadar sızmış olan uyuşturulmuş beyinleri ayıklamak için ilan edilmiştir.

Olağanüstü hal uygulamasından kimse rahatsızlık duymamalıdır.

Unutulmamalıdır ki merhamet etmeyene merhamet olunmaz.

Unutulmamalıdır ki cezalar caydırıcı olmaz ise insanlarımızın hayat hakkını teminat altına alamayız.

Efendim küresel güçler  bu duruma ne der?

Tarih bilincimiz ve şuurumuz bize küresel güç odaklarının iki yüzlü, çıkarcı, sömürü iştahı hiçbir şekilde doymayan bir  medeniyet temsilcisi olduğunu hatırlatıyor.

Onları  tanıyoruz;

Onlar   başta ABD halkı olmak üzere dünyayı sömüren gözü doymaz,   materyalden başka  ilahı olmayan  hırsız, yalancı, sahtekar , kibirli insanlardır,

Silahlarını tanıyoruz;

Başta dünya güvenliğini sağlamak için kurdukları kuruluşları ile,küresel sömürü aracı olan  ekonomik teşkilatlarıyla, medyasıyla, sivil toplum örgütleriyle kan emicilerdir.

Nasıl mücadele edeceğimizi de biliyoruz.

Onlara da  geçmiş olsun bu sefer bizim çocuklar kazandı.

Bundan sonraki  oyunlarda görüşmek üzere!

Allaha emanet olunuz.


23 Temmuz 2016 Cumartesi 17:00
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

AFYONKARAHİSAR - HAVA DURUMU

AFYONKARAHISAR